| Дебелина | 8мм |
| Серия | AQUA PRO |
| Размери | 1290х329мм |
| Тип | 4V ФУГА |
| Ширина | 329 |
| Вид | ДЪБ |
| Клас | 33/AC5 |
| бр. в опаковка | 6.0 |
| Продажна единица | на цял пакет |
| м2 в опаковка | 2.55 |
| Дължина | 1290 мм |
KRONO ORIGINAL
ЛАМИНИРАН ПАРКЕТ HERRINGBONE 5953 8мм 32/AC5/4V ФУГА ДЪБ ШАНТИЛИ
17.79 €
34.79 лв.









