| Дебелина | 8мм |
| Размери | 1383х193мм |
| Серия | AQUA PRO |
| Клас | 33/AC5 |
| Вид | ДЪБ |
| Тип | 4V ФУГА |
| бр. в опаковка | 9.0 |
| Продажна единица | на цял пакет |
| м2 в опаковка | 2.4 |
KAINDL
ЛАМИНИРАН ПАРКЕТ Aqua Pro Select CLASSIC К2591 7мм 33/АС5/4V ФУГА ДЪБ МИЧИГАН ДЕТРОЙТ
9.99 €
19.54 лв.
13.55 €













