| Серия | NOVELLA CLASSIC |
| бр. в опаковка | 9.0 |
| Продажна единица | на цял пакет |
| бр/м2 | 4.05 |
| Тип | БЕЗ ФУГА |
| Дебелина | 8мм |
| Клас | 31/AC3 |
| Ширина | 192.0 |
| Размери | 1285х192мм |
| Вид | ДЪБ |
| м2 в опаковка | 2.22 |
| Дължина | 1285 мм |
KRONO ORIGINAL
ЛАМИНИРАН ПАРКЕТ Novella Classic 5529 8мм 31/АС3 ОРЕГОНСКИ ДЪБ
9.05 €
17.70 лв.











