| бр. в опаковка | 9.0 |
| Вид | ДЪБ |
| Цвят | K628 |
| Ширина | 195 |
| м2 в опаковка | 2.26 |
| Серия | KRONOSTEP |
| Дебелина | 8мм |
| Тип | 4V ФУГА |
| Клас | 33/AC5 |
| Продажна единица | на цял пакет |
| Дължина | 1288 мм |
KAINDL
ЛАМИНИРАН ПАРКЕТ Masterfloor Aqualine XPT HG O205 8мм 33/AC5/4V MARBLE VICOSA SUAVE
18.00 €
35.20 лв.








