| Дебелина | 10мм |
| бр. в опаковка | 7.0 |
| Серия | MODERA PLUS |
| Ширина | 192.0 |
| бр/м2 | 4.05 |
| Цвят | 5946.0 |
| м2 в опаковка | 1.72 |
| Клас | 32/AC4 |
| Вид | ДЪБ |
| Размери | 1285х192мм |
| Тип | 4V ФУГА |
| Продажна единица | на цял пакет |
| Дължина | 1285 мм |
KRONO ORIGINAL
ЛАМИНИРАН ПАРКЕТ Novella Classic 5236 8мм 31/АС3 ДЪБ ГРИЙНЛАНД
9.05 €
17.70 лв.









