| Тип | 4V ФУГА |
| Размери | 1383х244мм |
| м2 в опаковка | 2.7 |
| Серия | MASTER FLOOR |
| бр. в опаковка | 8.0 |
| Вид | КАМЪК |
| Продажна единица | на цял пакет |
| Клас | 33/AC5 |
| Дебелина | 8мм |
KRONO ORIGINAL
ЛАМИНИРАН ПАРКЕТ Modera Classic 8096 8мм 32/АС4/4V ФУГА БОР ПАШКУЛ
10.43 €
20.40 лв.









