| Цвят | 8199 |
| Дебелина | 10мм |
| Серия | MODERA PLUS |
| Ширина | 192.0 |
| Клас | 32/AC4 |
| Размери | 1285х192мм |
| Тип | 4V ФУГА |
| Вид | ДЪБ |
| бр. в опаковка | 7 |
| Продажна единица | на цял пакет |
| м2 в опаковка | 1.723 |
| Дължина | 1285 мм |
KRONO ORIGINAL
ЛАМИНИРАН ПАРКЕТ AtlanticTiles K389 8мм 32/AC4/4V ФУГА НАЙДФОЛ СЛЕЙТ
12.00 €
23.47 лв.









