| Тип | 4V ФУГА |
| Размери | 1383x193мм |
| м2 в опаковка | 2.136 |
| Серия | MASTER FLOOR |
| бр. в опаковка | 8.0 |
| Вид | БОР |
| Продажна единица | на цял пакет |
| Клас | 33/AC5 |
| Дебелина | 8.5мм |
KAINDL
ЛАМИНИРАН ПАРКЕТ AQUA PRO NATURAL TOUCH WP 44374 8мм 33/АС5/4V CONCRETE OPALGREY
17.40 €
34.03 лв.










